فروش ویژه آنلاین قطعات و لوازم جانبی انواع جت پرینتر و دستگاه تاریخ زن

 • کارتریج سامر
  جوهر و کارتریج جت پرینتر

  شرکت ایفا درج برنا مفتخر است انواع جوهر و کارتریج جت پرینتر ها را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

  وظیفه دستگاه جت پرینتر درج اطلاعات متغییر روی کالا و بسته بندی می باشد. به اینصورت که هد دستگاه در نزدیکی محل درج مطلب و در کنار خط تولید یا نوار نقاله قرار می گیرد و مطالب توسط جوهر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود.

  لذا جوهر و کارتریج جت پرینتر بر اساس سطح مورد چاپ و نوع هد متفاوت هستند.

  جوهرهای پایه آب اصولا برای سطوحی مناسب هستند که جاذب آب بوده و جوهر پس از چاپ دچار پخش شدن نمی شود و زمان لازم برای خشک شدن دارند.

  جوهرهای پایه حلالی اصولا برای سطوحی مناسب هستند که جاذب آب نیستند و جوهر پس از چاپ زمان کوتاهی برای خشک شدن دارند.

  جوهر های قابل ارائه در این شرکت از انواع جوهر زود خشک شو، رنگی و UV می باشد. در ساخت این جوهر ها از بهترین مواد اولیه روز دنیا و سازگار با محیط زیست استفاده شده است.

  فروش انواع جوهر جت پرینتر موجود در بازار با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت، فروش جوهر و لوازم جانبی انواع جت پرینتر، تعمیرات جت پرینتر ارسال در سریعترین زمان ممکن به همه جای ایران.

  فروش کارتریج انواع جت پرینتر موجود در بازار با یهترین کیفیت و پایین ترین قیمت، فروش به همه جای ایران.

  در دو مدل :

  کارتریج جت پرینتر برند آلفا ساین مدل middle

  کارتریج جت پرینتر برند آلفا مدل summer (دیر خشک شو)

  جوهر و کارتریج جت پرینتر جت پرینتر و پرینتر صنعتی صفحه اصلی          1      400      2جوهر و کارتریج جت پرینتر جت پرینتر و پرینتر صنعتی صفحه اصلی             1 400      1
 • نوار نقاله
  نوارنقاله

  نوارنقاله جت پرینتر و پرینتر صنعتی صفحه اصلی 22

  نوارنقاله یا کانویر وسیله ای است برای جابجایی و انتقال محصولات بدلایل مختلف از جمله چاپ بوسیله جت پرینتر و بسته بندی

  نوار نقاله در در بخشهای صنعتی، واحد های بسته بندی و واحدهای مونتاژ استفاده می شود. نوار نقاله ها می توانند حمل و نقل اقلام با اشکال عادی و غیر عادی را از یک نقطه به نقطه دیگر صرفنظر از وزنشان تسهیل کنند.این وسیله در ابعاد و عرض های مختلف ساخته می شود که می تواند به صورت ثابت برای مکان هایی که نیاز به جابجایی تسمه نقاله ندارد و پرتابل که  کانوایر به صورت چرخدار، برای مکان هایی که نیاز به جابجایی نوار نقاله است ساخته می شود.

  بطور کلی موارد مهم در طراحی نقاله عبارتند از :

  • نوع  موادی که تسمه نقاله میبایست حمل کند ، بزرگی یا کوچکی مواد یا بسته یا هر چیزی که حمل خواهد شد (جهت تعیین عرض و ساده یا آجدار بودن لاستیک)
  • مقدار، اندازه و وزن مخصوص موادی که میبایست در ساعت یا روز حمل شود ، بمنظور مشخص کردن سرعت یا دور تسمه نقاله در دقیقه ( جهت تعیین نوع دینام و گیربکس )
  • طول حمل و زاویه یا ارتفاع حمل محصول .
  • ثابت یا متحرک بودن و تغییر ارتفاع دستگاه .

  کانوایر با طول و عرض دلخواه و سرعت های قابل تنظیم برای جابجایی انواع محصولات، مواد و بطری و یا هر چیز دیگر در خط تولید طراحی و ساخته می شود.

  ایفا درج برنا آماده ارائه انواع نوارنقاله ( کانوایر) با  مشخصات مورد نظر شما است.

  جهت سفارش نوار نفاله با ابعاد و سایز مورد نظرتان با ما تماس بگیرید.

پر فروش ترین محصولات فروشگاه

تخصص ما

نظرات مشتربان

مشتریان ما

به زودی ...